За словами Кличка, відкриття довгоочікуваної станції метро на Виноградар планується з весни наступного року, якщо для того будуть сприятливі обставини

Про це він розповів у прямому етері телеканалу “Київ”.

За словами Кличка, відкриття довгоочікуваної станції метро на Виноградарпланується з весни наступного року, якщо для того будуть сприятливі обставини.

“Якщо у нас не буде форс-мажорних ситуацій чи обставин, із весни наступного року ми плануємо запустити станцію метро на Виноградарі”, – повідомив Віталій Кличко.

Крім того, він підкреслив, що наразі ситуація є складною, адже не вистачає робочих рук для пришвидшення темпів будівництва, ідеться про працівників комунальних підприємств, водіїв тощо.

Варто зауважити, що у квітні 2022 року, коли мер Києва був у студії телеканалу “Київ”, то перепросив у киянам, що процес будівництва затянувся, хоча відкриття метро планувалося здійснити ще в 2022 році. Однак, Кличко наголосив: відбулося це за об’єктивних причин. Він пояснив, у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на території України, багато жителів Києва, працівників і підприємств, котрі були залучені до будівництва метро на Виноградар, виїхали за кордон, а частина з них – доєналися до лав ЗСУ.