У 2017 році пляж «Пуща-Водиця» вперше отримав міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор». У 2018 році пляж знову був номінований на цю нагороду і 7 червня відповідний сертифікат урочисто вручили Голові Оболонської РДА Олександру Цибульщаку та підняли «Блакитний прапор».

Пляж «Пуща-Водиця» вже другий сезон поспіль є найпівнічнішим в Україні пляжем з «Блакитним прапором». А також – це єдиний озерний пляж в Україні, який має таку відзнаку (інші – річкові та морські).

«Блакитний прапор» – міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі, що відповідають 32-ом критеріям та вимогам. Незалежне Міжнародне Журі оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо. Даний екологічний сертифікат видається на 1 сезон. Дію статусу продовжують за умови подальшого дотрмання суворих вимог, у тому числі за результатами міжнародної перевірки.

Нагадаємо, з початку червня 2018 «Блакитний прапор» підняли на пляжах «Дитячий» та «Золотий». Наразі серед столичних муніципальних пляжів номінантами є «Венеція», «Веселка», «Галера» та «Молодіжний». Отримання таких сертифікатів на ці пляжі відбудеться у найближчі дні.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyivskyj-plyazh-otrymav-mizhnarodnu-ekologichnu-vidznaku-Blakytnyj-prapor.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyivskyj-plyazh-otrymav-mizhnarodnu-ekologichnu-vidznaku-Blakytnyj-prapor-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїБлакитний прапор,екологічна відзнака,Пуща-ВодицяУ 2017 році пляж «Пуща-Водиця» вперше отримав міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор». У 2018 році пляж знову був номінований на цю нагороду і 7 червня відповідний сертифікат урочисто вручили Голові Оболонської РДА Олександру Цибульщаку та підняли «Блакитний прапор». Пляж «Пуща-Водиця» вже другий сезон поспіль є найпівнічнішим в Україні пляжем з...| Київської області та України | Kiev Time