Сьогодні, 12 жовтня, центри обслуговування споживачів “Київводоканалу” припинили особистий прийом абонентів. Через несприятливу епідеміологічну ситуацію споживачі будуть обслуговуватися в телефонному та онлайн режимах.

“Більшість питань, що стосуються роботи нашого підприємства, ви можете вирішити з дому, звернувшись до нас по телефону, електронній пошті, скайпу“, – сказано в повідомленні.

Відзначається, споживачі можуть звернутися з будь-яких питань до фахівців центрів обслуговування “Київводоканалу”.

Нагадаємо, з понеділка, 12 жовтня, в Україні починає діяти новий розподіл регіонів за рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Київ потрапив у “помаранчевої зони”, як і ряд регіонів Київщини.

Відзначимо, ПрАТ “АК” Київводоканал “(до травня 2017 року – ПАТ” АК “Київводоканал”) зареєстровано 2 червня 1992 року. 25,46% акцій підприємства знаходиться в комунальній власності Києва і 67% акцій належить ПрАТ “Компанія Київенергохолдинг” (має офшорні коріння, хоча формально на 61% належить Департаменту комунальної власності Київської міськдержадміністрації (КМДА). Посада гендиректора ПрАТ “АК” Київводоканал “з квітня 2016 року обіймає Дмитро Новицький.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Kyyivvodokanal.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Kyyivvodokanal-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївКиївводоканал,Компанія КиївенергохолдингСьогодні, 12 жовтня, центри обслуговування споживачів 'Київводоканалу' припинили особистий прийом абонентів. Через несприятливу епідеміологічну ситуацію споживачі будуть обслуговуватися в телефонному та онлайн режимах. 'Більшість питань, що стосуються роботи нашого підприємства, ви можете вирішити з дому, звернувшись до нас по телефону, електронній пошті, скайпу', - сказано в повідомленні. Відзначається, споживачі можуть звернутися...| Київської області та України | Kiev Time