Богдан Попов, який скоїв розбійний напад на магазин в Оболонському районі Києва, за вироком суду два наступних місяці перебуватиме під домашнім арештом.

Суд задовольнив клопотання захисту і відправив 14-річного сина нардепа Ігоря Попова, Богдана Попова, під цілодобовий домашній арешт терміном на 2 місяці. Відповідне рішення виніс суддя Оболонського районного суду Києва.

“Застосувати до підозрюваного Попова Богдана Ігоровича запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на термін 2 місяці”, – оголосила суддя.

Таким чином суд не задовольнив клопотання сторони обвинувачення, яка просила запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що неповнолітній син народного депутата від “Радикальної партії” Ігоря Попова із спільником вдерся в магазин на Оболоні та спробував пограбувати його, але невдовзі був затриманий.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1511968009-1285.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1511968009-1285-150x150.jpegYuliyaКиївКриміналОболонський районБогдан Попов,син нардепа пограбував магазинБогдан Попов, який скоїв розбійний напад на магазин в Оболонському районі Києва, за вироком суду два наступних місяці перебуватиме під домашнім арештом. Суд задовольнив клопотання захисту і відправив 14-річного сина нардепа Ігоря Попова, Богдана Попова, під цілодобовий домашній арешт терміном на 2 місяці. Відповідне рішення виніс суддя Оболонського районного суду...| Київської області та України | Kiev Time