Чт. Чер 20th, 2024

Єврокомісія виділить 335 мільйонів євро на відбудову інфраструктури України

ЄСЄС

Єврокомісія виділить на відновлення України 335 мільйонів євро для відновлення та реформ.

Про це у вівторок, 31 жовтня, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

За його словами, у вівторок, тридцять першого жовтня, була затверджена угода про фінансування програми “Підтримка Євросоюзу для відновлення та реформ”.

Кошти мають бути виділені після підписання відповідної угоди. Вони будуть спрямовані на відбудову інфраструктури, зокрема енергетики, на допомогу бізнесу, на антикорупційні заходи, на захист довкілля та цифровізацію.

Єврокомісія

Європейська Комісія (Euro­pean Commission) – це один із ключових органів Європейського Союзу (ЄС), який виконує функції виконавчої влади та гарантує виконання рішень, законодавства та політики ЄС. Європейська Комісія має своє сидіння в Брюсселі, Бельгія.

Основні функції та обов’язки Європейської Комісії включають:

  1. Виконавча влада: Комісія виконує виконавчу владу Європейського Союзу, що включає в себе розробку та виконання політики, виконання законодавства та реалізацію рішень, ухвалених іншими інституціями ЄС.
  2. Подання законодавчих пропозицій: Комісія має право ініціювати законодавчі ініціативи, які потім обговорюються та приймаються іншими інституціями ЄС, такими як Європейский парламент і Рада ЄС.
  3. Зовнішні відносини: Комісія веде зовнішні відносини ЄС з іншими країнами та міжнародними організаціями. Вона укладає міжнародні угоди від імені ЄС та координує зовнішню політику.
  4. Управління фінансами: Комісія відповідає за управління бюджетом ЄС та розподіл коштів на різні програми та проекти.
  5. Конкуренція та регулювання: Комісія має владу над забезпеченням дотримання правил конкуренції в європейському ринку та регулювання секторів, таких як телекомунікації, енергетика та інші.
  6. Наукові та дослідницькі програми: Комісія розробляє та виконує наукові та дослідницькі програми, спрямовані на сприяння інноваціям та науковому прогресу в ЄС.

Європейська Комісія складається з колегії членів-комісарів, які призначаються на 5-річний термін. Кожен член-комісар відповідає за конкретний портфель або галузь політики, такі як торгівля, економіка, екологія тощо. Комісари працюють над розробкою та виконанням політики, а також представляють Європейську Комісію в різних сферах.Related Post