Ср. Лип 24th, 2024

Sheba Medical Centre став партнером Благодійного фонду «Квітна»

Sheba Medical Centre став партнером Благодійного фонду «Квітна» в рамках роботи проекту Пересувна медична платформа.

Sheba — найбільший медичний центр на Близькому Сході, який має глобальний вплив завдяки своєму медичному обслуговуванню, дослідженням та трансформації охорони здоров’я. Місто здоров’я Sheba може похвалитися безліччю об’єктів, включаючи лікарню невідкладної допомоги, онкологічну лікарню, пологовий будинок, дитячу лікарню, кардіологічну лікарню, реабілітаційну лікарню, дослідні та інноваційні центри, медичний симуляційний центр та центр реагування на стихійні біди.

Newsweek називав Sheba найкращою лікарнею світу з 2019 по 2023 рік.

Йоель Хар-Евен, директор Sheba Global, найближчим часом планує відвідати Україну, аби продовжити допомагати людям, що страждають від війни, що триває.

Він є експертом у дослідженнях на тему медицини катастроф і гуманітарної медицини та написав два розділи для книги «Польові лікарні: вичерпний посібник з підготовки та операції», опублікованої Cambridge University Press (січень 2020 р.).

Він скористався цим унікальним досвідом, щоб очолити змінні бригади лікарів, медсестер і допоміжного персоналу в рамках польового госпіталю «Операція: Сяюча зірка» на заході України минулого року, де пройшли лікування понад 6000 громадян України.

Однією із задач своєї поїздки Йоель Хар-Евен ставить відвідати Пересувну медичну платформу під час її роботи. Він впевнений, що такий мобільний «медичний центр» — це важлива ініціатива для збереження життів і здоров’я жінок. Зазначимо, що вже десятки жінок пройшли повне обстеження жіночого здоров’я в Пересувній медичній платформі та залишили свої відгуки про роботу «клініки».

Нагадаємо, створення Пересувної медичної платформи є надзвичайно актуальною та життєво необхідною ініціативою, враховуючи кількість людей, що постраждали від війни, зазнали знущань окупанта та просто не мають змоги відвідати лікаря планово. Світова статистика свідчить, що після війни завжди відбувається «скачок» онкологічних захворювань, а робота Мобільної медичної платформи зможе вже зараз працювати на випередження та профілактикувати таке різке збільшення захворюваності.

Платформа курсуватиме територією всієї України, та в перу чергу це будуть регіони, де наразі проживає найбільша кількість вимушених переселенців, а також звільнені від окупантів населені пункти. Всі бажаючі зможуть скористатися послугами Мобільної медичної платформи абсолютно безкоштовно.Related Post