Сьогодні близько 8 години ранку біля входу на станцію київського метрополітену “Чернігівська” з боку вулиці Попудренка було знайдено тіло поліцейського.

Як повідомляє місцеве видання з посиланням на свого кореспондента, станом на 9:30 на місці знаходилося близько 40 правоохоронців і кілька поліцейських автомобілів.

Померлий – чоловік 1986 року народження, працював в управлінні поліції у метрополітені. Відомо, що він не перебував при виконанні службових обов’язків і був одягнений у джинси та світлу футболку.

Слідів колото-різаних ран або вогнепальних поранень на його тілі не виявлено. За словами кореспондента, у протоколі правоохоронці констатували природну смерть.

Опитані поліцейські, в той же час, спростували інформацію про те, що на померлому нібито були золоті прикраси, що зникли.

Джерело Інформаторhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_7394_SM-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_7394_SM-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,метрополітен,Поліція,тіло поліцейськогоСьогодні близько 8 години ранку біля входу на станцію київського метрополітену 'Чернігівська' з боку вулиці Попудренка було знайдено тіло поліцейського. Як повідомляє місцеве видання з посиланням на свого кореспондента, станом на 9:30 на місці знаходилося близько 40 правоохоронців і кілька поліцейських автомобілів. Померлий – чоловік 1986 року народження, працював в управлінні поліції у...| Київської області та України | Kiev Time