На Волині правоохоронці ліквідували підпільні цехи з обробки бурштину. Силовики вилучили 80 кілограмів бурштину, вартість якого сягає 200 тисяч гривень.

Про це повідомили у СК ГУНП у Волинській області.

Працівники поліції та СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність трьох підпільних цехів з обробки бурштину.

Так звані «майстерні» знаходилися в житлових та підсобних приміщеннях у селищі в Маневицькому районі. Після обробки «сонячне каміння» вивозили за межі країни.

На підставі ухвал суду правоохоронці провели обшуки, під час яких вилучили майже 80 кілограмів необробленого та обробленого бурштину-сирцю різної фракції та обладнання для його обробки.

Встановлюються канали надходження та збуту бурштину.

На Волині вилучили 80 кілограмів бурштину. Фото На Волині вилучили 80 кілограмів бурштину. Фото На Волині вилучили 80 кілограмів бурштину. Фото

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Volyni-vyluchyly-80-kilogramiv-burshtynu.-Foto-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Volyni-vyluchyly-80-kilogramiv-burshtynu.-Foto-1-150x150.jpgKievTimeВладаКриміналПодіїбурштин,Волинь,підпільний цехНа Волині правоохоронці ліквідували підпільні цехи з обробки бурштину. Силовики вилучили 80 кілограмів бурштину, вартість якого сягає 200 тисяч гривень. Про це повідомили у СК ГУНП у Волинській області. Працівники поліції та СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність трьох підпільних цехів з обробки бурштину. Так звані «майстерні» знаходилися в житлових та...| Київської області та України | Kiev Time