Майже як Боні і Клайд, тільки Анатолій і Ольга. Ці двоє були затримані «на гарячому» вчора на Русанівських садах. Займалися крадіжками з дачних будинків.

Про це повідомляє сьогодні, 21 червня, Київ Оперативний

“Здебільшого брали інструменти, велосипеди і тд. Завжди після себе розбивали меблі та розкидали всі речі по дому. Анатолій (1995 року народження) раніше вже був осудний, а тому йому світить доволі реальний тюремний срок. Пані Ольгу (1999 року народження) Анатолій брав з собою, щоб стояла «на шухері». Обох передали правоохоронцям.

Хотілося б зауважити, що завдяки вчасній координації, встановленим системам відеоспостереження, а також соціальним мережам, мешканцям Русанівських Садів вдалося затримати вже не одних злочинців. Кажуть, що наступних будуть жорстоко карати за будь-які посягання на їх майно.”, – йдеться у повідомленні.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/yak-Boni-i-Klajd-tilky-Anatolij-i-Olga-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/yak-Boni-i-Klajd-tilky-Anatolij-i-Olga-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствозлодії,Київ,крадіжка,правоохоронціМайже як Боні і Клайд, тільки Анатолій і Ольга. Ці двоє були затримані «на гарячому» вчора на Русанівських садах. Займалися крадіжками з дачних будинків. Про це повідомляє сьогодні, 21 червня, Київ Оперативний 'Здебільшого брали інструменти, велосипеди і тд. Завжди після себе розбивали меблі та розкидали всі речі по дому. Анатолій (1995...| Київської області та України | Kiev Time