Вже вчетверте раз на рік, на День Франкофонії, вулицю Костьольну повністю перекривають – вона стає пішохідною. 10 червня на одній із найбільш “французьких” вулиць Києва вирував ярмарок прикрас і різних милих дрібничок, книжок і посуду, екологічного одягу й іграшок, виготовлених з любов’ю.

Вуличний театр, виступи музичних груп і діджеїв з франкомовних країн, кулінарні майстер-класи, велика фотозона, розваги для дітей, фудкорти з делікатесами з усього світу (але найбільше гостей свята  цікавили українські смаколики), освітня зона франкомовних країн, театральні постановки французькою й українською мовами.

Музичну програму свята відкрив виступ повноважних послів країн-учасниць фестивалю – Франції, Бельгії та Канади. На сцені співали: Ізабель Дюмон – надзвичайний  і повноважний посол Франції в Україні, Роман Ващук – надзвичайний  і повноважний посол Канади в Україні, Люк Якобс – надзвичайний і повноважний посол Бельгії в Україні, французький співак і композитор Батіст Амон. Завершив «посольський» виступ Роман Ващук запальною піснею Джо Дассена «Les Champs-Elysees». І все це – у супроводі французького музичного гурту BaptisteW. Hamon та шансон’є Leo Sterman.

Захоплення гостей свята викликали також виступ аматорського барокового хору Open Opera Ukraine, який виконав унікальні композиції раннього французького бароко, неперевершена шоу-вистава від Театру тіней «Teulis». Вибагливу публіку сколихнув  потужний вокал Мар’яни Головко, запальний рок-н-рол «Руки в Брюки», фанковий оркестр reFUNKtion, джаз і блюз Yellow Shoes Band та інші.

Незважаючи на страшенну спеку, народу на святі було – не протовпитися! Але, здебільшого, гаманці відкривали  іноземці…

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1e824f1b407-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1e824f1b407-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКультураПодіїСуспільствоДень Франкофонії,Київ,посли,святкування,ярмарокВже вчетверте раз на рік, на День Франкофонії, вулицю Костьольну повністю перекривають - вона стає пішохідною. 10 червня на одній із найбільш 'французьких' вулиць Києва вирував ярмарок прикрас і різних милих дрібничок, книжок і посуду, екологічного одягу й іграшок, виготовлених з любов’ю. Вуличний театр, виступи музичних груп і діджеїв з франкомовних...| Київської області та України | Kiev Time