У Києві стартував найбільший робофестиваль в Європі ROBOTICA 2018. Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook.

На відвідувачів вже чекає величезна зона розваг на свіжому повітрі, цікаві майстер-класи для всієї родини, сотні роботів і тисячі інженерів-конструкторів у віці від 6 років. До того ж, ви зможете знайти яскраві фотозони і корисні фудкорти.

Професійні коуч-тренери навчать дітей тайм-менеджменту та допоможуть обрати майбутню професію. А найголовнішою розвагою стане будівництво справжньої ракети Falcon 9 з мільйону кубиків LEGO.

Де: пр-т Академіка Глушкова, 1; ВДНГ

Коли: 12 – 13 травня з 10:00 по 17:00

Вартість: дорослий – 70 грн., дитячий – 90 грн., сімейний (3 особи) – 200 грн., сімейний (4 особи) – 250 грн.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-startuvav-najbilshyj-robofestyval-v-YEvropi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-startuvav-najbilshyj-robofestyval-v-YEvropi-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоROBOTICA,робофестиваль,ФестивальУ Києві стартував найбільший робофестиваль в Європі ROBOTICA 2018. Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook. На відвідувачів вже чекає величезна зона розваг на свіжому повітрі, цікаві майстер-класи для всієї родини, сотні роботів і тисячі інженерів-конструкторів у віці від 6 років. До того ж, ви зможете знайти яскраві...| Київської області та України | Kiev Time