Як повідомляє 5 канал, кілька сотень гуртів та музикантів просто посеред вулиць дають безплатні концерти нині у Києві. У заході беруть участь і знані музиканти, і початківці. Організатори припускають, фестиваль відвідають близько 20 тисяч людей.

Цікаво, що учасники гурту “The вйо” взяти участь у фестивалі зголосилися самі. Професійні музиканти  розважають публіку без гонорарів. Лідер гурту Мирослав Кувалдін каже: “Музика має лунати, не все ж продавати, це класно, коли стаєш частиною свята. Класно, що хтось заморочився і зробив таке свято”.

Окрім досвідчених музикантів концерти дають також новачки. Четверо школярів – учасників гурту Klatzbatz – грають у різних стилях: поп, рок, фанк. Музика здебільшого авторська.

Започаткували фестиваль у Литві. Згодом волонтерську ініціативу третьої неділі травня проводити День вуличної музики підхопили інші країни. У Києві музичний проект проводять четвертий рік поспіль.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/4_246-e1495392118512.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/4_246-150x150.jpgadminКультурамузика,ФестивальЯк повідомляє 5 канал, кілька сотень гуртів та музикантів просто посеред вулиць дають безплатні концерти нині у Києві. У заході беруть участь і знані музиканти, і початківці. Організатори припускають, фестиваль відвідають близько 20 тисяч людей. Цікаво, що учасники гурту 'The вйо' взяти участь у фестивалі зголосилися самі. Професійні музиканти  розважають...| Київської області та України | Kiev Time