Ср. Тра 29th, 2024

У Києві затримали правоохоронця

За словами правоохоронців, було викрито двох чоловіків, які за гроші, використовуючи свої знайомства, сприяли у здачі практичних іспитів на право керування транспортними засобами.

“Так, один з підозрюваних, 38-річний киянин, який, маючи зв’язки у територіальних сервісних центрах МВС столиці, за 12 тисяч гривень пропонував допомогти у безперешкодній здачі практичного іспиту для отримання водійського посвідчення. Для цього майбутньому водієві спершу необхідно було самостійно успішно скласти теоретичний іспит та надати аванс у розмірі 6 тисяч гривень”, – повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

Іншим зловмисником виявився правоохоронець, який користуючись своїми знайомствами з працівниками територіального сервісного центру МВС столиці, допомагав скласти практичні іспити для отримання водійських посвідчень. А також таким чином відкривав нові категорій на право керування авто.

Було зафіксовано отримання зловмисниками 8 тис. гривень ними за вплив на працівників сервісного центру. Затриманим повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Зловмисникам загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Фото: Київської міської прокуратури.Related Post