На наступний день після святкування родичі виявили чоловіка в ліжку мертвим.

У Святошинському районі Києва конфлікт під час святкування весілля закінчився смертю 24-річного брата нареченого. Про це в п’ятницю, 17 листопада, повідомляє ГУ НП в Києві.

Зазначається, що в територіальне управління поліції надійшло повідомлення, що після святкування весілля люди виявили 24-річного уродженця Київської області, брата нареченого, без ознак життя.

Після проведення судово-медичної експертизи правоохоронці з’ясували, що причиною смерті хлопця є удари тупим предметом.

Під час комплексу оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення особи, причетної до побиття чоловіка, поліцейські затримали зловмисника. Ним виявився 32-річний киянин, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Він повідомив слідчим, що під час святкування весілля родичів між ним і братом нареченого виник словесний конфлікт. У розпал сварки киянин завдав молодшому опонентові удар кулаком в голову, від чого той впав на асфальт.

За словами підозрюваного, після перепрошення молоді продовжили святкування. Вже на наступний день родичі потерпілого виявили його в ліжку мертвим.

Киянину повідомлено про підозру. На час слідства чоловіка відпустили під особисте зобов’язання. Йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/2081424.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/2081424-150x150.jpgadminКиївКриміналСвятошинський районНа наступний день після святкування родичі виявили чоловіка в ліжку мертвим. У Святошинському районі Києва конфлікт під час святкування весілля закінчився смертю 24-річного брата нареченого. Про це в п'ятницю, 17 листопада, повідомляє ГУ НП в Києві. Зазначається, що в територіальне управління поліції надійшло повідомлення, що після святкування весілля люди виявили 24-річного уродженця Київської області,...| Київської області та України | Kiev Time