Пн. Тра 27th, 2024

В урядовому кварталі столиці СБУ проводить контррозвідувальні заходи

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи на території Печерського району Києва, зокрема в межах урядового кварталу та на прилеглих територіях.

Про це повідомляє СБУ.

Заходи відбуваються у взаємодії з Управлінням державної охорони України, Національною поліцією та Військовою службою правопорядку Збройних сил України.

«Мета – перевірка та посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів, підвищення безпеки осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона. Це особливо важливо в умовах збройної агресії рф, яка намагається дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким способом», – зазначили в СБУ.

Повідомляється, що за безпосередньою участю представників Управління держохорони правоохоронці здійснюють огляд території й окремих приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) з метою виявлення заборонених до обігу предметів та перевірки громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

У Печерському районі будуть посилені режимні заходи.

Як зауважили в СБУ, безпекові заходи відбуватимуться з урахуванням правового режиму воєнного стану. Під час їх проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями столиці, перевірка документів громадян й огляд автомобілів.

Служба безпеки України закликає громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.Related Post