Для вступу до дитячого садка або школи вже більше не потрібна “медична карта дитини” .

Про це  написала в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

“Ще раз нагадуємо батькам, що “Медична карта дитини” для вступу до дитячого садочка або школи більше не потрібна. Її форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати”, – зазначила вона.

Перед вступом до дитсадочка або школи достатньо надати довідку від лікаря про стан здоров’я.

У дитячих садочках при вступі батькам потрібно надати довідку щодо здоров’я дитини. Її надасть педіатр або сімейний лікар. Якщо дитина має захворювання, про яке варто знати медичним працівникам садочка, то, за рішенням одного з батьків або іншого законного педставника дитини, це також можна позначити в довідці.

У школах перед вступом потрібно пройти профілактичний огляд. У медзакладі  нададуть форму № 0 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”. За рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини в цій формі також можна позначити інформацію щодо захворювань, про які слід знати медичним працівникам школи.

Крім того, у батьків можуть попросити надати інформацію щодо вакцинації дитини. Адже карту профілактичних щеплень ведуть і в навчальних закладах. Інших форм, талонів і папірців у садочках та школах від батьків не мають права вимагати.

Підготовка дітей до школи в дитячому центрі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/luchshij-vrach-novaja-usman.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/luchshij-vrach-novaja-usman-150x150.jpgKiev-TimeЗдоров'яСуспільстводитячі садочки,МОЗ,Уляна Супрун,школиДля вступу до дитячого садка або школи вже більше не потрібна 'медична карта дитини' . Про це  написала в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook. 'Ще раз нагадуємо батькам, що 'Медична карта дитини' для вступу до дитячого садочка або школи більше не потрібна. Її форма є недійсною, від...| Київської області та України | Kiev Time