Нд. Тра 26th, 2024

Міжнародна конференція з гуманітарних питань відбудеться в Україні

Міжнародна гуманітарна конференція – «Нова медицина – RAZOM», організаторами якої стали Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI та БФ «Разом для України» пройде в Україні.

Головною метою заходу є пошук спільної стратегії медичного та гуманітарного секторів для відновлення та розвитку української медицини.

Спікерами конференції стануть представники Міністерства охорони здоровʼя, Національної служби здоровʼя України, міжнародного фонду USAID, HEALTH CLUSTER, благодійних фондів RAZOM, International Medical Corps, AMERICARES, Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI та інших.

Конференція триватиме два дні, протягом яких учасники матимуть змогу провести ефективні нетворкінги та створити нові партнерські ініціативи.

Засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова розповіла, що головною метою заходу є згуртування в одному просторі представників державного та гуманітарного сектору, лідерів благодійної сфери, міжнародних донорів та партнерів, які разом мають величезний вплив на стан медицини сьогодні.

«Впевнена, що два дні активної спільнодії дадуть змогу напрацювати рішення, що будуть реалізовані у змінах, яких потребує галузь», – додала Наталія Тулінова.

Конференція стане першим майданчиком в галузі охорони здоровʼя, де після широкомасштабного вторгнення обʼєднаються державні інституції, міжнародні фонди та організації, українські НУО. Захід відбудеться за участі Міністра охорони здоровʼя Віктора Ляшка.

«З лютого 2022 року система охорони здоровʼя України отримала потужне додаткове навантаження і десятки громадських організацій та фондів в Україні та закордоном підставили своє плече для її підтримки. Тепер настав час систематизувати цю підтримку, обʼєднати донорів та створити прозору систему для подальшої співпраці», – розповів операційний директор БФ «Разом для України» Віталій Свічинський.

Панельні дискусії спрямовані на аналіз поточного стану медицини в Україні, визначення потреб та ролі гуманітарних організацій в підтримці функціонування галузі, обговорення стратегій закупівель, розподілу ресурсів та гуманітарної допомоги. Управління цільовими проєктами в умовах децентралізації. Джерела інвестицій для капітальних, інфраструктурних, локальних проєктів. Правові механізми залучення інвестицій у заклади охорони здоровʼя. Стратегії відновлення медичної галузі.

Представники благодійного фонду RAZOM презентують систему електронного обліку та управління гуманітарною допомогою. А також кейси «Практичний курс для управлінських команд медзакладів», «Невідкладна ультразвукова діагностика при травмах, отриманих внаслідок бойових дій», «Проєкт Co-Pilot. Місії іноземних медичних працівників в Україну».

Засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова розповість про концепцію «Прозора Лікарня: нова норма доброчесності перед суспільством та донорами».Related Post