Чт. Тра 23rd, 2024

ZDOROVI долучились до запуску ефективної системи обліку та ввезення гуманітарної допомоги в Україну

В Києві відбулась робоча зустріч представників благодійного сектору, Мінсоцполітики, митниці та МВС щодо обговорення нових правил ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

На робочій зустрічі були пропрацьовані моделі пропозицій для спрощення процедур реєстрації вантажів, створення декларацій в зручний спосіб, потреба в синхронізації звітності та необхідності продовження тестового режиму для БФ та ГО. Основна мета робочої дискусії – напрацювання для запуску ефективної системи обліку та ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

«Наша благодійна організація увійшла в робочу групу відібрану для пропрацювання державної стратегії роботи з гуманітарною допомогою. Я вдячна нашим партнерам – фонду ІСАР Єднання за ініціативу створення цього надважливого обговорення та залучення, як представників державних органів, так і благодійників, чиї зусилля спрямовані на залучення гуманітарної допомоги в Україну» – розповіла засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

Команда ZDOROVI будує взаємодію з донорами з різних країн з самого початку широкомасштабного вторгнення. Це робиться для максимально ефективної підтримки медичного сектору. На сьогодні міжнародна партнерська мережа ZDOROVI нараховує 67 організацій зі всього світу.

Засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI додала: «Я впевнена, що правила ввезення в країну гуманітарної допомоги мають бути чіткими і зрозумілими для всіх учасників міжнародної спільноти, хто докладає зусиль, щоб допомогти Україні витримати виклики війни та повоєнної відбудови».

Нагадаємо, що Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI визнані критично-важливим підприємством для функціонування української медицини. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.Related Post