Сотні українських лікарень отримують допомогу від міжнародних донорів. Про це розповіла засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

Команда Національної агенції ZDOROVI вибудувала систему взаємодії з міжнародними партнерами таким чином, щоб мати можливість допомагати по різним напрямками – від облаштування мобільних лабораторій до забезпечення теплом малюків у пологових будинках. Перелік допомоги досить широкий, ZDOROVI приділяє багато уваги тому, щоб забезпечувати конкретні запити від кожного медичного закладу.

«Мета нашої команди — допомогти якомога більшій кількості лікарень, що якомога більша кількість пацієнтів мали змогу отримувати якісні медичні послуги. Наша контактна база перевищує 2500 медичних закладів і постійно збільшується. Ми тримаємо фокус уваги на потребах лікарень у регіонах, які приймають поранених і мають велике навантаження і при цьому не залишаємо поза увагою медичні заклади в маленьких містечках, тому що вони так само потребують підтримки» — зазначила засновниця Агенції Наталія Тулінова.

Тільки в минулому місяці команда Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI проконтактувала з 97 новими медичними закладами з різних областей для визначення переліку необхідної допомоги. Кожного дня спеціалісти агенції отримують нові заявки від лікарень та співпрацюють з міжнародними партнерами для організації гуманітарних медичних вантажів.

Протягом листопада ZDOROVI відправила медичні вантажі у 23 області України, допомогу отримали 73 медичні заклади у 64 містах.

А до Всесвітнього дня дитини представники Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI передали  до Київського обласного перинатального центру комплекти зі зігрівання немовлят, що особливо важливо для збереження життя дітей, що передчасно народилися, та малюків, які мають маленьку вагу.

Нагадаємо, що Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI визнані критично-важливим підприємством для функціонування української медицини. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.