Вт. Лип 23rd, 2024

ZDOROVI отримали від МОЗ статус критично важливої благодійної організації

Національне агентство гуманітарної допомоги ZDOROVI – один із найбільших центрів гуманітарної допомоги в Україні, що координує підтримку міжнародних донорів та партнерів із забезпечення українських медичних закладів, лікарів та пацієнтів по всій країні.

За 2022 рік благодійний фонд ZDOROVI створив гуманітарне об’єднання із понад 65 міжнародних організацій та зміг залучити в рамках проекту критичного гуманітарного реагування для медичної галузі Help Ukraine 1,68 млрд гривень.

А за перше півріччя 2023 року команда Національного агентства ZDOROVI передала допомогу до 462 медичних закладів у всіх регіонах країни, у тому числі на прифронтових та деокупованих територіях та у зоні бойових дій.

Результати такої старанної праці не залишилися непоміченими. Так Міністерство охорони здоров’я визнало Національне агентство з гуманітарної допомоги ZDOROVI критично важливою організацією для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення України. Відповідний статус організації підтверджено офіційним листом МОЗ.

Засновниця Національного агентства Наталія Тулінова висловила подяку як колегам з міністерства, так і всій команді ZDOROVI, які роблять неможливе щодня, та використовують на максимум свій професіоналізм та особисті якості.

“Я вдячна колегам з Міністерства охорони здоров’я за визнання результатів нашої діяльності, бо кожен учасник команди вкладає у свою роботу максимум професійного та особистого ресурсу. На початку широкомасштабного вторгнення ми отримали значний виклик – нам треба було переорієнтувати всі внутрішні процеси для швидкого залучення допомоги медичному сектору Багато чого ми робили вперше, але при цьому не мали часу на сумніви, тому що мета наших дій – це порятунок людського життя.Коли ти усвідомлюєш рівень цієї відповідальності, то включаєш максимум внутрішнього ресурсу, щоб бути ефективним.Ми проходимо непростий шлях, але кожен з нас розуміє його цінність.Я вдячна партнерам за підтримку та швидку реакцію на запити від українських лікарень.Я вдячна нашим медикам, які щодня виявляють героїзм на своїх робочих місцях.Я вдячна нашій команді, яка не боїться брати на себе відповідальність у найскладніших ситуаціях “Ми рухаємося вперед і, завдяки нашим Захисникам, працюємо не лише над вирішенням поточних завдань, але й будуємо довгострокову стратегію відновлення української медицини”, – наголосила Наталія Тулінова.

Нагадаємо, масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – Міжнародний фонд “Відродження”, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.Related Post