Як зазначила заступниця Міністра соцполітики України Наталія Федорович, “це була категорична позиція співробітників закладу”.

В столичному ресторані “Угорський дім” виник черговий мовний скандал – там в категоричній формі відмовились обслуговувати українською мовою заступницю Міністра соціальної політики України Наталію Федорович. Про цей неприємний випадок пані Федорович розповіла на своїй сторінці в Facebook, підкресливши, що спочатку в належному обслуговуванні їй відмовив офіціант,а потім і адміністратор закладу.

“Щойно у закладі під назвою “Угорський дім” (Велика Васильківська 111/113) мені КАТЕГОРИЧНО відмовили у обслуговуванні державною мовою. Спочатку – офіціант, а потім – адміністратор. Навіть зауваження та ВЕЛИКІ прохання були безрезультатні. Ще раз – це була КАТЕГОРИЧНА позиція робітників закладу. Висновки робіть самі”, – написала вона.

Варто нагадати, що відповідно до статті 15 закону України “Про захист прав споживачів”, інформація споживачеві повинна надаватися згідно із законодавством про мови. В той же час, стаття 10 Конституції України вказує, що державною мовою в Україні є українська мова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в київській школі дітей змушують ходити на факультатив з російської мови.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/13_big.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/13_big-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСуспільствомовний скандал,Наталія Федорович,ресторан "Угорський дім"Як зазначила заступниця Міністра соцполітики України Наталія Федорович, 'це була категорична позиція співробітників закладу'. В столичному ресторані 'Угорський дім' виник черговий мовний скандал - там в категоричній формі відмовились обслуговувати українською мовою заступницю Міністра соціальної політики України Наталію Федорович. Про цей неприємний випадок пані Федорович розповіла на своїй сторінці в...| Київської області та України | Kiev Time