Пт. Тра 24th, 2024

На Переяславщині відзначили День медичного працівника

Традиційно у третю неділю червня працівники медичної галузі України відзначають своє професійне свято. Урочистості з нагоди Дня медичного працівника Переяславщини відбулися у п’ятницю, 17 червня, у районному будинку культури. Винуватців торжества вітали численні шанувальники та поціновувачі їхньої праці. Офіційна програма заходу чергувалася концертними номерами артистів РБК.

З найкращими побажаннями до медичних працівників звернулися голова РДА Юрій Клименко, голова районної ради Петро Качкалда, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, заступник голови міської ради Валентина Губенко, голова Студениківської ОТГ Марія Лях та секретар Дівичківської ОТГ Ніна Степова. У своїх виступах вони усі до одного відзначили, що професія медика найгуманніша серед інших професій, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя і вдень, і вночі. Велику групу кращим працівникам медичної галузі нашого міста та району було відзначено грамотами, подяками та грошовими винагородами.

Юрій Павлушко: «Нехай клятва Гіппократа буде для Вас не важким обов’язком, а приємною місією».
У святкуваннях Дня медика взяла участь районна Аграрна партія України

Багато теплих слів вдячності за нелегку працю почули медики і від голови районної партійної організації Аграрної партії України Юрія Павлушка. У своєму виступі він зазначив:

«Дорогі медики, прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом. Найтепліші слова вдячності Вам – представникам найгуманнішої професії — хто не жаліючи сил і часу бере на себе важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є в людини – життя. Власним прикладом витримки та відданості справі Ви заслуговуєте на пошану та найвище визнання від суспільства.
Вдячність Вам, за Ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я мешканцям Переяславщини. Нехай все хороше, зроблене Вами з душею і натхненням, повернеться до Вас сторицею. Щастя Вам і добра, нехай клятва Гіппократа буде для Вас не важким обов’язком, а приємною місією».

Групі медпрацівників голова Переяслав-Хмельницької районної партійної організації Аграрної партії України вручив подяки та грошові винагороди у розмірі 300 грн.

Серед нагороджених були: Рондзіста Ольга Іванівна (завідувачка інфекційним відділенням ЦРЛ), Баран Світлана Миколаївна (медсестра неврологічного відділення ЦРЛ), Лавров Володимир Григорович (зубний технік), Кундик Василь Ростиславович( зубний лікар с. Хоцьки), Боліла Світлана Леонідівна (акушерка Помоклівської сімейної амбулаторії), Крицька Тетяна Іванівна (завфапом с. Горбані), Мартинюк Тетяна Петрівна, (завфапом с. Положаї), Бублик Світлана Григорівна (головна медсестра центру)Related Post