Пн. Тра 27th, 2024

Під Верховною Радою зоозахисники вимагали заборонити евтаназію тварин

Активісти наголошують, що евтаназія не є гуманним методом регулювання чисельності диких і безпритульних тварин.

Біля парламентських комітетів активісти зоозахисних організацій провели акцію з вимогою заборонити евтаназію як метод регулювання чисельності тварин. Про це повідомляє видання Укрінформ.

“Ми пропонуємо програми гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин, передусім, – це адопція, тобто пошук домівки для таких тварин”, – уточнила учасниця акції, експерт із питань захисту тварин Наталія Вишневська.

Учасники акції скандували “За перше читання 6598” і “Депутати, захистіть тварин”.

Фото: Інформатор
Фото: Інформатор

Варто зауважити, що законопроект 6598, який вимагали внести до порядку денного сесії Верховної Ради зоозахисники, має назву “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу).

Зокрема, даний законопроект також передбачає притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які пропагують жорстоке поводження з тваринами (закликають до їх знищення), забороняє використання електрошокових приладів, вогню, гострих предметів та голодування при дресурі тварин, використання тварин з метою заробітку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Білій Церкві розпочинаються заходи із стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Related Post