Затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні КМУ 21 лютого 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

“Саме в цьому документі закладено ключові елементи – вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти, що визначають зміст освіти в початковій школі. Саме тут закладено, що саме дитина має знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів”, –  розповіла Лілія Гриневич.

Міністр пояснила, що робота над стандартом тривала 2 роки. При цьому було використано досвід 7 країн світу.

У стандарті визначено загальні та обов‘язкові результати навчання за 9 галузями:

  1. мовно-літературною
  2. математичною
  3. природничою
  4. технологічною
  5. інформатичною
  6. соціальною і здоров’язбережувальною
  7. фізкультурною
  8. громадянською та історичною
  9. мистецькою

Щоб показати різницю між загальними та обов’язковими результатами навчання, Лілія Гриневич продемонструвала закладені в стандарт положення, що мають розвивати академічну доброчесність у дітей.

Окремо Міністр зауважила, що разом із стандартом приймаються 4 базові навчальні плани. Зокрема, в них закладено збільшення обсягу вивчення української мови в школах національних меншин.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/30147a-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/30147a-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаСуспільствовлада,Лілія Гриневич,освітаЗатверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні КМУ 21 лютого 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки. 'Саме в цьому документі закладено ключові елементи - вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти,...| Київської області та України | Kiev Time