Сб. Вер 7th, 2024

Українські біженці у Польщі з наступного року будуть отримувати менше допомоги

Українські біженці у ПольщіУкраїнські біженці у Польщі

Українські біженці у Польщі з наступного року зіткнутися зі скороченням допомоги від країни, в якій знайшли прихисток.

Про це заявив представник уряду Польщі Пьотр Мюллер в інтерв’ю PAP.

Говорячи про зниження підтримки, він послався на опитування Pollster Research Institute, яке в середу опублікувало Super Express.

У ньому сказано, що поляки вже не з таким ентузіазмом допомагають і українські біженці у Польщі незабаром будуть отримувати ще менше допомоги.

Пьотр Мюллер зазначив, що ухвалені після початку повномасштабної війни рішення мають тимчасовий характер.

Також він підкреслив, що українці вже перестали масово покидати Україну, тому і рішення, ухвалені на початку війни, поступово втрачають чинність.

За його словами, допомоги біженцям з України стане менше вже з квітня наступного року.

Біженці

Біженці – це люди, які залишили свої рідні країни через об’єктивні обставини, такі як конфлікти, переслідування, природні катастрофи, війни, порушення прав людини або економічні труднощі, та виїхали в інші країни з метою знайти безпеку та захист.

Основні риси біженців:

  1. Примусове переселення: Біженці залишили свої домівки не за власним бажанням, а через небезпеку або тиск у власній країні.
  2. Міжнародний захист: Біженці мають право на міжнародний захист відповідно до міжнародного права, зокрема, Конвенції ООН про статус біженців.
  3. Процедура затвердження статусу: Біженці подають заяви про визнання свого статусу біженця в країні призначення. Статус біженця надається після оцінки їхнього становища та необхідності захисту.
  4. Забезпечення захисту та допомоги: Уряди та міжнародні організації мають забезпечувати біженцям захист від переслідувань та надавати їм допомогу у відповідності до міжнародних стандартів.
  5. Можливість повернення: Біженці можуть повернутися до своєї країни лише за власним бажанням, але це повинно бути безпечно та за добровільною угодою.

Біженці мають право на захист та гідне життя, і їхня ситуація розглядається в міжнародному та національному контекстах з метою надання їм захисту та допомоги.



Related Post