Нд. Тра 19th, 2024

У Польщі закрили найбільший центр для біженців

Вер5,2023 #Польща #біженці

Від початку повномасштабного вторгення рф на територію України багато українців поїхали за кордон за пошуком там прихистку. Найбільше українців виїхало до сусідньої Польщі. Але тепер один з найбільших центрів для біженців під Варшавою більше не буде працювати.

Польща повідомила про те, що найбільший її центр гуманітарної допомоги більше не буде працювати. Знаходиться цей центр недалеко від Варшави – буквально тридцять кілометрів від міста (містечко Надажин).

Прес-служба Мазовецкього краю пояснила, що таке рішення було прийнято тому, що багато біженців вже знайшли житло для себе. У центрі зазначили, що останнім часом центр був вже не потрібен, так як нові люди не приходили. А центр великий, і утримувати його не є раціональним.

Перед закриттям у центрі знаходилося триста людей. Деякі з них поїхали в інші центри, інші звернулися до органів місцевого самоврядування.

У центрі також зазначили, що українці, які їдуть зі своєї країни від війни, мають звернутися до будь-якого Центру допомоги. Там їм допоможуть з реєстрацією.

Перед поїздкою до Польщі біженцям треба подивитись, які центри у країні працюють до сих пір.

.Related Post