Сб. Лип 20th, 2024

ZDOROVI допомагають дитячим лікарням підготуватися до зими

До Київського обласного перинатального центру було передано комплекти для зігрівання немовлят.

У Києві до Всесвітнього дня дитини під егідою фонду UNICEF відбулася нарада вітчизняних та міжнародних організацій з питань підтримки піклування про дітей в умовах повномасштабної російської агресії та напередодні можливих зимових обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури.

У заході взяли участь представники Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI, команда якого з початку війни працює над забезпеченням дитячих лікарень та перинатальних центрів необхідним обладнанням, ліками та матеріалами.

Нещодавно вона передала комплекти зі зігрівання немовлят до Київського обласного перинатального центру, що особливо важливо для збереження життя дітей, що передчасно народилися, та малюків, які мають маленьку вагу.

«Діти – найвразливіша категорія населення кожної країни, але це не зупиняє росіян в атаках на дитячі лікарні та пологові будинки. Ми маємо досвід минулої зими, коли відключення світла мало серйозні наслідки для медичної інфраструктури, тому ми цілеспрямовано працюємо над підтримкою лікарів, які рятують життя маленьких українців», — сказала засновниця Національного агентства ZDOROVI Наталія Тулінова.

За її словами, допомога дитячим лікарням — один із пріоритетних напрямків роботи, особливо напередодні нових атак ворога, мета яких — руйнування енергетичної системи та заподіяння гуманітарної катастрофи.

Нагадаємо, що Національне агентство з гуманітарної допомоги ZDOROVI визнано критично важливим підприємством для функціонування української медицини. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.Related Post