Чт. Чер 20th, 2024

ZDOROVI відправили в липні 126 медичних вантажів лікарням Харківської та Донецької областей

За липень команда ZDOROVI сформувала та відправила вартісні медичні вантажі з ліками, обладнанням, матеріалами до 102 лікарень по всій країні. Найбільше допомоги отримали лікарні Харківської та Донецької областей, мешканці яких потерпають від постійних обстрілів росіян.

За словами засновниці Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталії Тулінової, медичні вантажі отримали лікарні у містечках та селах регіонів, які тривалий час перебувають під прицільними атаками.

«Деокупація Харківщини показала, як жорстоко та безпринципно росіяни руйнують все на своєму шляху, зокрема заклади медичної допомоги, пологові будинки, шпиталі. Лікарі, які працюють на лінії зіткнення, прифронтових та деокупованих територіях, змушені не лише виконувати свої професійні обов’язки, а й долати наслідки гуманітарної катастрофи, спричиненої ворогами. Щомісяця ми намагаємося відкривати нові можливості взаємодії з медичними установами, які потребують допомоги», – наголосила Наталія Тулінова.

Нагадаємо, що з початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну команда Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI виконала 1835 запитів на допомогу від 945 медичних закладів з різних областей України, у тому числі прифронтових та деокупованих територій та зони бойових дій. Загальний обсяг переданих медичних вантажів на даний момент становить 1007 тонн.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких MedShare, Embrace, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організаціїRelated Post