Сб. Лип 13th, 2024

ZDOROVI допомагають лікарням екстрено долати наслідки масованих атак

Нещодавно такі набори отримала лікарня, яка приймала постраждалих від ракетної атаки у селі Гроза Харківської області.

Команда гуманітарної агенції ZDOROVI вже більше року займається проектом екстреного реагування на жахливі наслідки масованих атак у різних регіонах України, надаючи невідкладну допомогу медичним установам у прифронтових районах. Медичні набори екстреного реагування містять протиопікові, знеболювальні, протизапальні ліки та матеріали для допомоги травмованим. Про це повідомила менеджер-координатор агентства Ірина Пашкевич.

Це стало можливим завдяки взаємодії з Нідерландською радою біженців.

«Ми стежимо за подіями у різних регіонах і у разі надзвичайних ситуацій одразу зв’язуємось із керівництвом лікарні, визначаємо потребу у наборі екстреного реагування та максимально швидко відправляємо допомогу. Отримуючи зворотний зв’язок від лікарень, стає зрозумілим, що саме оперативна взаємодія дозволяє найбільш ефективно долати наслідки трагедій, які, на жаль, стали частиною нашого життя», – пояснила Пашкевич.

Засновниця Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова додала, що неоціненний внесок у реалізацію програми здійснюють західні організації та фонди.

За її словами, партнери виділяють кошти на закупівлю необхідних медикаментів, і гуманітарна агенція формує набори, які оперативно доставляються до лікарень, що приймають постраждалих.

«Особливість цього проекту – це дуже швидка реакція та екстрене відправлення медикаментів до лікарень регіонів, де відбувається надзвичайна ситуація. Зазвичай, доставка медичного вантажу до лікарень, які приймають постраждалих, триває менше доби. Така робота можлива завдяки розгалуженій мережі контактів нашої команди, над якою ми постійно працюємо», – наголосила Тулінова.

Упродовж вересня команда ZDOROVI передала до лікарні України 100 медичних вантажів.

Представники Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI беруть участь у заходах, спрямованих на підтримку та відновлення медичної системи України, визначення актуальних завдань та викликів для лідерів гуманітарної сфери.

ZDOROVI визнано критично важливим підприємством для функціонування української медицини.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.Related Post