Пт. Чер 21st, 2024

Масштабну гуманітарну допомогу отримав Кременчук від команди ZDOROVI

Команда Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI разом з Nova Poshta Humanitarian передали у Кременчук понад 20 тонн медичних вантажів.

Окупанти намагаються створити справжній геноцид на територіях, які їм не вдається захопити. Медичні працівники працюють в умовах постійної фізичної загрози, тому вчасна підтримка вкрай важлива для подолання наслідків агресії.

Місто перебуває під постійними ракетними атаками, лікарні приймають поранених з зони бойових дій, тому потребують регулярної підтримки  необхідними матеріалами.

Вантаж з ліками, медичними матеріалами, обладнанням, засобами реабілітації розподілений між лікарнями міста пропорційно потребам, від дитячої лікарні до швидкої допомоги та шпиталів військового і цивільного призначення. Частина допомоги відправлена в обласні медичні заклади. За словами засновника благодійного фонду Артема Марченко: «Це наймасштабніша допомога ліками та медзасобами за останній час».

Як розповіла засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова: «Наша команда відповідає на запити медичних закладів з усіх регіонів країни. Лікарні, які знаходяться в містах, що регулярно страждають від ракетних обстрілів, знаходяться в фокусі уваги, бо зазнають руйнувань або переживають величезне додаткове навантаження через ворожі атаки. Дякую всім, хто бере участь в іноді дуже складних організаційних процесах, які в результаті рятують людські життя».

Нагадаємо, що за перше півріччя 2023 року команда Національної агенції ZDOROVI передала допомогу у 462 медичних заклади в усіх регіонах країни, в тому числі на прифронтових та деокупованих територіях та у зоні бойових дій.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – Міжнародний фонд «Відродження», RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.Related Post