Чт. Тра 23rd, 2024

Америка ввела санкції проти військового полігону росії і трьох літаків

Січ11,2024 #РФ #США #санкції
СанкціїСанкції

Сполучені Штати Америки сьогодні, одинадцятого січня, ввели нові санкції проти рф. Під обмеження потрапили активи Міноборони росії.

Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Зазначається, що під обмеження потрапили Ашулукський полігон і Володимирський перспективний військово-дослідний комплекс.

Ашулук

Полігон (навчальний центр) Збройних сил країни-агресора. Він розташований в Астраханській області на схід від залізничної станції Ашулук, на кордоні з Казахстаном. Призначений для випробування зенітно-ракетних озброєнь військ протиповітряної оборони і проведення військових навчань із застосуванням цієї зброї.

Також США ввели обмеження проти генерального директора ВАТ “Державна авіакомпанія “224-й окремий авіаційний загін” Володимира Міхейчика.

224 льотний загін

Російське авіаційне підприємство, що є дочірньою структурою Міністерства оборони рф. Авіакомпанія забезпечує транспортні авіаційні перевезення в інтересах державних структур, а також виконує нерегулярні вантажні комерційні перевезення в рф і за кордоном.

Окремо Вашингтон ввів санкції проти трьох російських важких військово-транспортних літаків Іл-76МД.

Санкції

Це обмеження або заходи економічного, політичного чи іншого характеру, які застосовуються однією країною чи групою країн проти іншої країни чи країн у відповідь на певні дії або політику.

Ці заходи можуть включати економічні обмеження, такі як заборона торгівлі, заморожування активів, обмеження фінансового взаємодії, санкції проти окремих осіб або компаній, а також інші обмеження.

Санкції застосовуються з метою впливу на політичні або економічні рішення країни або відповідь на конкретні дії, які вважаються неприйнятними або небажаними. Вони можуть бути введені в рамках міжнародних угод, альянсів чи ж у вигляді односторонніх заходів. Санкції можуть мати різноманітний вплив на країну, включаючи економічні труднощі та політичий тиск.

Іл-76МД

Іл-76МД – це військовий транспортний літак, розроблений у СРСР (Спілка Радянських Соціалістичних Республік) і виготовлений конструкторським бюро Ільюшина. Літак був введений в експлуатацію в 1974 році і зараз використовується рядом країн.

Іл-76МД має значну вантажопідйомність і призначений для транспортування великого обсягу вантажу, включаючи військові техніку, військовий персонал, парашутистів та інше. Цей літак здатний працювати в різних умовах, включаючи важкі метеорологічні умови.

Іл-76МД може бути озброєний, і варіанти цього літака використовуються в ролі танкерів для повітряних десантних відділень, палаючих джерел та інших завдань. Він також застосовується для гуманітарних місій та екстрених ситуацій для транспортування допомоги та рятувальних загонів.Related Post