Вт. Тра 21st, 2024

Австралія ввела санкції проти Ірану за постачання дронів до росії

Австралія приєдналася до санкцій проти чотирьох іранських фізичних осіб і чотирьох організацій, залучених до виробництва та постачання безпілотників до росії, повідомили у МЗС країни.

“Австралія приєднується до партнерів для запровадження додаткових цільових фінансових санкцій щодо чотирьох іранських фізичних та чотирьох юридичних осіб, які займаються виробництвом та постачанням дронів до росії”, – ідеться у повідомленні.

У МЗС Австралії вказали, що “росія використовувала безпілотники іранського виробництва для завдання ударів по українських громадянах та цивільній інфраструктурі”.

росія приблизно з середини вересня проводить атаки в Україні за допомогою дронів-камікадзе, які, за словами українських військових, є безпілотниками Shahed-136 іранського виробництва, що російські окупанти маркують як “Герань-2”. 23 вересня вперше був збитий багатоцільовий ударний безпілотник іранського виробництва Mohajer-6.

Відтоді Захід вводить санкції проти Ірану за постачання дронів рф.

Нещодавно Сполучені Штати наклали нові торговельні обмеження на сім іранських компаній за виробництво безпілотників.

І Європейський Союз запровадив санкції проти іранської державної корпорації Iran Aircraft Manufacturing Industries Corporation (HESA), яка виробляє безпілотні літальні апарати.Related Post