Затриманий виявився колишнім “міністром” охорони здоров’я окупованого Криму.

Співробітники Служби безпеки України виявили та затримали в Києві колишнього “міністра охорони здоров’я” окупованого Криму Петра Михальчевского, який подав у відставку влітку 2014 року. Про це повідомляється на офіційній сторінці СБУ в Facebook.

“В рамках кримінального провадження за статтями 110, 111 Кримінального кодексу України у його тимчасовому житлі в столиці проведено санкціонований обшук. Оперативники спецслужби вилучили паспорт громадянина РФ, “службове посвідчення” за підписом Аксьонова та інші документи, що підтверджують співпрацю Михальчевского з окупаційною владою”, – повідомили в СБУ.

В СБУ зазначили, що Михальчевський безпосередньо брав участь у створенні незаконних органів влади на тимчасово окупованій півострові. За місцем тимчасового проживання Михальчевского були проведені обшуки, наразі тривають слідчі дії.

Після анексії Криму Михальчевського було призначено “міністром” 28 лютого 2014 року.

Нагадаємо, раніше в Києві СБУ викрила студію, засновники якої виготовляли антиукраїнську пропаганду.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Bezymyannyj.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Bezymyannyj-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївКриміналанексія Криму,СБУЗатриманий виявився колишнім 'міністром' охорони здоров'я окупованого Криму. Співробітники Служби безпеки України виявили та затримали в Києві колишнього 'міністра охорони здоров'я' окупованого Криму Петра Михальчевского, який подав у відставку влітку 2014 року. Про це повідомляється на офіційній сторінці СБУ в Facebook. 'В рамках кримінального провадження за статтями 110, 111 Кримінального кодексу України...| Київської області та України | Kiev Time