Вт. Лип 23rd, 2024

Фінляндія виділила Україні черговий пакет оборонної допомоги

Лис18,2023 #Финляндия
ФінляндіяФінляндія

Сьогодні, сімнадцятого листопада, Фінляндія схвалила виділення Україні двадцятого пакета військової допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Державної ради Фінляндії.

У повідомленні йдеться, що президент країни ухвалив рішення про надання чергового пакету у п’ятницю, 17 числа.

Міністр оборони Фінляндії Антті Хакканен заявив, що на карту в оборонній боротьбі України поставлено перспективи безпеки в Європі та Фінляндії в поточному десятилітті.

“Разом із нашими союзниками ми залишаємося непохитними в нашій прихильності підтримці українців”, – додав чиновник.

Зазначимо, що це буде двадцяте постачання військової техніки в Україну.

На заміну оборонної техніки, що міститься в цьому пакеті, Фінляндія витратить приблизно 100 мільйонів євро.

Оборонна допомога

Пакет оборонної допомоги – це обсяг допомоги, який одна країна надає іншій в сфері оборони та безпеки. Ці пакети можуть включати різноманітні види допомоги, такі як військове обладнання, технології, навчання, фінансування, інфраструктурну підтримку та інші ресурси, які сприяють зміцненню обороноздатності та безпеки отримувача.

Основні аспекти пакетів оборонної допомоги:

  1. Військове обладнання: Це може включати постачання військової техніки, зброї, амуніції та інших обладнань для зміцнення збройних сил отримувача.
  2. Технологічна допомога: Надання технологічної підтримки та передача військових технологій для покращення військових можливостей.
  3. Навчання та тренування: Забезпечення навчання та тренувань для військового персоналу для підвищення їх ефективності та професіоналізму.
  4. Фінансова підтримка: Надання фінансової допомоги для забезпечення військових потреб, включаючи утримання та модернізацію збройних сил.
  5. Інфраструктурна розбудова: Підтримка у побудові та модернізації військових баз, аеродромів, комунікаційної інфраструктури та інших об’єктів.
  6. Стратегічні партнерства: Розвиток стратегічних партнерств для підтримки оборонних інтересів та забезпечення стабільності в регіоні.

Пакети оборонної допомоги часто є частиною більших міжнародних стратегічних альянсів або дипломатичних угод, які мають на меті зміцнення безпеки та стабільності в конкретних регіонах світу.Related Post