Сб. Тра 18th, 2024

Пентагон буде постачати Україні запчастини до F-16

Лис18,2023 #Україна #війна #США #F-16
F-16F-16

Міністерство оборони Сполучених штатів Америки планує передавати Україні запчастини до західних винищувачів F-16.

Про це повідомляє пресслужба американського оборонного відомства.

Пентагон підтвердив, що бере участь у навчанні українських пілотів на літаках F-16. Америка також планує забезпечити Україну запчастинами для літаків.

Заступник міністра оборони США з питань закупівель і забезпечення Вільям Лаплант повідомив, що Вашингтон готовий постачати запчастини для винищувачів, коли Україна отримає їх.

За його словами, без запчастин F-16 можуть бути виведені з ладу всього за кілька місяців і Штати не допустять цього.

F-16

F-16 є американським багатоцільовим винищувачем, який виник у результаті проекту конструкторського бюро General Dynamics (згодом придбаного корпорацією Lockheed Martin). Винищувач став одним із найбільш успішних та широко використовуваних літаків світу.

Основні характеристики:

  1. Рік першого польоту: Перший політ F-16 відбувся в 1974 році.
  2. Функціональність: Він є багатоцільовим літаком, призначеним для ведення повітряних та бодайтерріторіальних бойових операцій. Він може виконувати завдання від повітря-повітря та повітря-земля до ескортування та захисту від повітря.
  3. Характеристики польоту: Літак відомий своєю маневреністю та здатністю до великої швидкості. Він може працювати в широкому спектрі рольових сценаріїв.
  4. Озброєння: Літак оснащений авіонікою та важливим озброєнням, включаючи ракети повітря-повітря та повітря-земля, бомби різних типів, а також авіационні гармати.
  5. Глобальне використання: Літак є в складі більш як 20 країн. Він застосовується як бойовий літак, а також у тренувальних та патрульних завданнях.
  6. Постійні оновлення: Протягом років виробник систематично впроваджує модернізації та покращення, щоб утримувати літак на передовій технологій.

F-16 визнаний своєю гнучкістю, ефективністю та здатністю виконувати різноманітні завдання. Це робить його одним із найпопулярніших винищувачів в світі.Related Post