Біньямін Нетаньяху передумав і вже хоче допомогти в налагодженні діалогу між Україною і Росією.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху готовий стати посередником у переговорах між Україною і Росією, якщо йому надійде така пропозиція. Про це він заявив в інтерв’ю CNN.

За словами Нетаньяху, на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну до нього зверталися з неофіційною пропозицією стати посередником. Однак тоді він вирішив відмовитися, оскільки був лідером ізраїльської опозиції, а не керівником уряду.

Нетаньяху зазначив, що зараз він готовий розглянути пропозицію про роль посередника, якщо для цього буде вибрано “відповідний час і правильні обставини”.

“Якщо мене попросять всі відповідні сторони, я звичайно розгляну це, але я не наполягаю”, – сказав ізраїльський прем’єр.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/02/izrayil-vidkryti-dzherela-30-01-2023-2.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/02/izrayil-vidkryti-dzherela-30-01-2023-2-150x150.pngadminПолітикаБіньямін Нетаньяху,мирні переговориБіньямін Нетаньяху передумав і вже хоче допомогти в налагодженні діалогу між Україною і Росією. Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху готовий стати посередником у переговорах між Україною і Росією, якщо йому надійде така пропозиція. Про це він заявив в інтерв’ю CNN. За словами Нетаньяху, на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну до нього зверталися з неофіційною...| Київської області та України | Kiev Time