Чт. Тра 23rd, 2024

ЄС вирішив почати переговори з Україною

ЄСЄС

Рамки переговорів про вступ України в Євросоюз (ЄС) затвердять після того, як Україна виконає рекомендації Єврокомісії від восьмого листопада.

Про це йдеться в рішенні лідерів ЄС за підсумками саміту в Брюсселі 14−15 грудня.

Молдові поставили таку саму умову.

«Єврорада закликає… затвердити відповідні рамки переговорів, щойно буде виконано кроки, викладені в рекомендаціях Комісії від 8 листопада 2023 року», — сказано в тексті рішення.

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону в п’ятницю, п’ятнадцятого грудня, розповіла, що вже наступного тижня розпочнуться переговори з Єврокомісією про сканування державної системи України. Вона наголосила, що Україна вже розпланувала роботу на наступні 3 місяці — готуватиме переговорні рамки і формуватиме команди для переговорів.

Євросоюз

Європейський Союз (ЄС) — це економічний та політичний союз, який об’єднує країни Європи для спільної співпраці та вирішення спільних проблем. Заснований на договорі Європейського союзу, підписаному у Маастрихті в 1992 році, ЄС розвивається як важливий політичний, економічний та соціальний актор у масштабах Європи та за її межами.

Основні характеристики та аспекти Європейського Союзу:

 1. Члени:
  • Європейський Союз складається з 27 країн-членів.
 2. Спільний ринок:
  • ЄС формує спільний ринок, який сприяє вільному руху товарів, послуг, капіталу та праці між країнами-членами.
 3. Євро:
  • Деякі країни-члени використовують євро як офіційну валюту, створюючи Єврозону.
 4. Політична інтеграція:
  • ЄС також включає в себе політичну інтеграцію через існування спільних інституцій, таких як Європейський парламент та Європейська Комісія.
 5. Безпека та зовнішня політика:
  • ЄС відіграє роль у зовнішній політиці, економіці та питаннях безпеки через спільну зовнішню службу та інші механізми співпраці.
 6. Соціальна та екологічна політика:
  • ЄС розробляє стандарти та політику у сферах соціальної політики, охорони навколишнього середовища, охорони прав людини та інших аспектів.
 7. Розширення:
  • Європейський Союз розширюється за рахунок прийняття нових країн-членів, які відповідають встановленим критеріям.

Європейський Союз створений з метою зміцнення миру, стабільності та економічного зростання в Європі, а також сприяння співпраці між країнами.Related Post