Нд. Тра 19th, 2024

Єврокомісія наступного тижня схвалить старт переговорів щодо вступу України в ЄС

ЄСЄС

Керівництво ЄС готується представити восьмого листопада, у середу, звіт, в якому нададуть оцінку прогресу, досягнутому Україною в її заявці на членство.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на трьох чиновників.

Оцінка буде опублікована у щорічному звіті Європейської комісії. У ньому детально опишуть, наскільки країни, які прагнуть приєднатися до блоку, просунулися у виконанні необхідних економічних, правових та інших критеріїв.

Очікується, що під час саміту лідерів ЄС 14-15 грудня буде прийнято рішення про початок офіційних переговорів про членство з Україною – це головний пріоритет для Києва.

Ймовірно Київ отримає позитивну рекомендацію, можливо за додаткових умов, пов’язаних із боротьбою з корупцією та правами національних меншин, причому останнє питання було порушене Угорщиною.

ЄС

Європейський союз – це політичний та економічний союз, який об’єднує 27 європейських країн для спільної співпраці та координації у різних галузях. Цей союз має глибокі історичні корені та був створений для забезпечення миру, стабільності та економічного розвитку в Європі.

Основні риси Європейського союзу включають:

  1. Спільний ринок: ЄС має спільний внутрішній ринок, де товари, послуги, капітал та люди можуть вільно переміщуватися між країнами-членами. Це сприяє економічному розвитку та підвищенню життєвого рівня громадян.
  2. Спільна валюта: Деякі країни ЄС ввели євро (EUR) як спільну валюту, що спрощує торгівлю та фінансові операції між ними.
  3. Політична співпраця: ЄС розвиває спільну зовнішню політику та безпеку, що дозволяє країнам-членам виступати єдиним фронтом у міжнародних питаннях.
  4. Спільні стандарти та права: Встановлює спільні норми та стандарти в різних галузях, включаючи торгівлю, захист споживачів та екологію.
  5. Розширення: Європейський союз регулярно розширюється, приймаючи нові країни-члени. Це сприяє розширенню міру стабільності та співпраці на континенті.
  6. Громадянські права та свободи: ЄС підтримує права та свободи своїх громадян, включаючи свободу переміщення та права меншин.
  7. Гуманітарна допомога та розвиток: ЄС здійснює гуманітарну допомогу та сприяє розвитку у багатьох країнах за межами своїх кордонів.

Зазначено, що Європейський союз знаходиться під постійним процесом змін і адаптації до нових викликів та можливостей. ЄС грає ключову роль в сучасній політиці та економіці Європи та світу, і він має важливий вплив на багато аспектів щоденного життя своїх громадян.Related Post