Чт. Тра 23rd, 2024

У Броварах ціла родина отруїлася блідою поганкою

Сім’я у складі 4-ох осіб із Миронівки знаходиться у броварській лікарні (Київщина), де лікується від важкого отруєння грибами. До цього їх відмовилися прийняти інші областні лікарні.

Про це повідомляє “Трибуна-Бровари”.

Як розповів директор КНП “Броварська багатопрофільна клінічна лікарня” Валентин Багнюк, постраждалих відмовилися прийняти інші лікарні області. Але броварська лікарня погодилася спробувати врятувати чотирьох людей – вони отруїлися грибами та перебувають у тяжкому стані.

Отруєння сталося внаслідок вживання блідої поганки – це один із найотруйніших і смертельно найнебезпечніших грибів.

У понеділок двох пацієнтів перевели з відділення інтенсивної терапії до палати гастроентерологічного відділення. Ще 2 до сих пір перебувають у реанімації. Наразі лікарі продовжують боротися за їхні життя.

Валентин Багнюк зазначив, що пацієнти дістали важке ураження нирок і печінки. Однак він зазначає, що сім’я буде жити. Робиться все для покращення їхнього стану, лікування дороговартісне.

Зазначимо

У Київській ОВА застерігають мешканців Київської області щодо вживання дикорослих грибів. На Київщині зареєстровані поодинокі та один груповий випадки отруєння грибами. Станом на дев’яте серпня постраждало 7 осіб, які вживали дикорослі гриби.

Зафіксовані отруєння у таких районах:

  • Броварський;
  • Бориспільський;
  • Білоцерківський;
  • Обухівський.Related Post