2 червня, у Білій Церкві відбувся масштабний велопробіг “ВелоБеЦик – 2018”, який приурочений до міжнародного Дня захисту дітей та пропагує здоровий спосіб життя.

Даний захід проводиться вже другий рік поспіль і має на меті стати традиційним

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.

Масштабний велопробіг, що пройшов у найбільшому місті Київської області, було організовано Молодіжною громадською організацією “Об’єднання регіонального розвитку” та громадським активістом Ігорем Кочею. Загалом до велопробігу долучилися близько 100 учасників, з яких наймолодшому 5 років, а найстаршому – 67.

Велопробіг стартував з двох локацій: одна колона рушила від Національного дендрологічного парку “Олександрія”, а друга – від парковки ТЦ “Епіцентр”.

Фінішували велосипедисти на площі БК “Сільмаш”, перед Білоцерківською міською радою. Участь у велопробізі за здоровий спосіб життя долучилися громадські активісти, поліцейський велопатруль та учні зі спортліцею. Окремою колоною їхали представники Аграрної партії та працівники “Епіцентру”. Вже другий рік поспіль участь у “Вело-БеЦику” бере депутат міської ради, начальник Управління освіти Юрій Петрик.

Під час урочистого закриття марафону відбулось вручення цінних призів та солодких сюрпризів. Смаколики учасникам заходу підготував приватний підприємець Вадим Кропивницький. У свою чергу інформаційний портал “Моя Київщина” спільно з “Епіцентром” подарували велосипед юній учасниці з багатодітної родини – Марії, яка приїхала для участі “ВелоБецику” з міста Бровари. Як зазначила сама власниця нового байку, вона сьогодні по-справжньому щаслива, адже про нього мріяла завжди.

Говорячи про необхідність пропагування здорового способу життя та активного відпочинку, один із співорганізаторів велопробігу Ігор Коча торкнувся також і теми проблем відсутності велоінфраструктури в Білій Церкві.

А громадський діяч Сергій Боголюбов звернувся із словами подяки до учасників велопробігу і побажав усім міцного здоров’я. Він подарував учасникам велоаксесуари, а також наголосив на тому, що вже восени знову варто провести наступний велопробіг.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/IMG_1430.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/IMG_1430-150x150.jpgadminБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСпортАграрна Партія України2 червня, у Білій Церкві відбувся масштабний велопробіг 'ВелоБеЦик – 2018', який приурочений до міжнародного Дня захисту дітей та пропагує здоровий спосіб життя. Даний захід проводиться вже другий рік поспіль і має на меті стати традиційним Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина'. Масштабний велопробіг, що пройшов у найбільшому місті Київської...| Київської області та України | Kiev Time