Українська Прем’єр-ліга (УПЛ) назвала імена найкращих гравця та тренера тринадцятого туру чемпіонату.

Напередодні УПЛ провела голосування серед глядачів із метою визначення найкращих гравця та тренера попереднього туру чемпіонату.

Згідно з результатами опитування, найкращим гравцем тринадцятого туру став правий вінгер донецького «Шахтаря» Олександр Зубков. Він став автором переможного голу в матчі проти «Динамо».

Очільник «гірників» Маріно Пушич став найкращим тренером туру. «Шахтар» за його керівництва обіграв у «класичному» «Динамо» з рахунком 1:0.

УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга – це найвища професійна футбольна ліга в Україні, в якій змагаються найсильніші клуби країни. УПЛ включає команди з різних регіонів України і визначає чемпіона та учасників європейських клубних турнірів.

Основні характеристики включають:

  1. Команди: Зазіичай включає 12-14 команд, які змагаються одна з одною протягом футбольного сезону.
  2. Чемпіонат: Команди змагаються за звання чемпіона УПЛ, який визначається на основі набраних очок під час сезону.
  3. Європейські турніри: Кращі команди кваліфікуються для участі в європейських клубних турнірах, таких як Ліга чемпіонів УЄФА та Ліга Європи УЄФА.
  4. Популярність: Є однією з найпопулярніших ліг в Східній Європі і в Україні, та її матчі та події транслюються по всьому світу.
  5. Розвиток футболу: Відіграє важливу роль в розвитку футболу в Україні, підтримці молодих талантів і просуванні спорту в країні.

УПЛ проводить регулярний чемпіонат, а також кубкові змагання та інші турніри. Ця ліга відома своєю конкурентоспроможністю і гарячою боротьбою між командами, що робить футбол в Україні цікавим та захоплюючим видом спорту.