Ср. Тра 22nd, 2024

УЄФА запропонувала ФК “Зоря” нову дату матчу з Маккабі

Жов19,2023 #футбол #матч #УЄФА
УЄФАУЄФА

ФК “Зоря” отримав пропозицію від УЄФА щодо матчів Ліги конференцій з Маккабі Тель-Авів.

Про це повідомив журналіст Михайло Співаковський.

“Під час запису цього випуску ми отримали найсвіжішу інформацію, що УЄФА вчора запропонувала Зорі перенести матч УПЛ проти Колоса, який запланований на 25 листопада, і зіграти в цю дату другий матч проти Маккабі”.

“Зоря, напевно, буде відмовлятись, тому що у неї вже є два перенесені матчі проти Динамо та Шахтаря. Крім того, Зоря звертає увагу УЄФА, що, наприклад, у баскетбольних єврокубках зіграли Венеція та Маккабі” Хайфа, а також що ФК Маккабі Хайфа регулярно та постійно тренується”, – сказав Співаковський.

УЄФА

УЄФА – це абревіатура, що вказує на Універсальну Європейську Футбольну Асоціацію (англ. Union of European Football Associations). УЄФА є однією з шести континентальних футбольних асоціацій, які входять до складу ФІФА (Міжнародна федерація футболу). Вона відповідає за розвиток футболу в Європі і організує різні футбольні змагання та турніри в Європі.

Основні функції та завдання УЄФА включають:

  1. Організація та проведення турнірів: УЄФА відповідає за організацію та проведення різних футбольних змагань. Це Ліга чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, Чемпіонат Європи (Євро) та інші.
  2. Розвиток футболу: УЄФА сприяє розвитку футболу в Європі, включаючи підтримку молодіжних та аматорських футбольних програм, тренерської освіти та інфраструктури.
  3. Забезпечення чесної гри: УЄФА встановлює правила гри та норми етики, які сприяють чесній та справедливій грі.
  4. Посилення безпеки та безпеки у стадіонах: УЄФА співпрацює з національними асоціаціями та владами для забезпечення безпеки глядачів на футбольних стадіонах.
  5. Популяризація футболу: УЄФА активно просуває футбол у маси через різні ініціативи та програми.

УЄФА виконує важливу роль у футболі в Європі, організуючи захоплюючі турніри та сприяючи розвитку цієї популярної гри.Related Post