Ілля Павлюк програв в Чернівцях Арсенію Яценюку.

У Іллі Павлюка, який відповідав за фінанси і координацію роботи регіональних штабів Володимира Зеленського на президентських і парламентських виборах, цього разу суцільні невдачі.

У рідних Чернівцях він ледве зміг проштовхнути до міськради з граничним рейтингом 5,2% партію «Рідне місто», яку змайстрував під секретаря міськради Василя Продана (чоловіка Оксани Продан з “УДАР” на виборах мера в Києві) і свого партнера по бізнесу Валерія Чинуша.

Ми писали, що  Ілля Павлюк пов’язаний з колишнім заступником міністра МВС, депутатом від СДПУ(о) Віктором Королем і бізнесменом Валерієм Чинушем, в минулому помічником Короля в парламенті. На парламентських виборах вони отримали відразу кілька місць у виборчому списку СН. Крім Максима Павлюка №102, пройшла співробітниця фірми Чинуша Оксана Гринчук №67 і син знайомого Короля Володимир Козак №68. Також вони змогли провести двох своїх мажоритарників. Це спортивний журналіст Георгій Мазурашу (по лінії зятя Чинуша) округ №203 і дружина ділового партнера Павлюка Ігоря Лиса вчителька Олена Лис (округ №201).

Оскільки у Продана немає рейтингу, Павлюк виставив на гонку свого кума Віталія Другановского від “Слуги народу” в надії добити поваленого Проданом мера Олексія Каспрука. Це вдалося, але їх обігнав Віталій Михайлішин від Дмитра Фірташа. Поки з ним домовлялися, на перше місце вискочив четвертий кандидат – Роман Клічук від екс-міністра юстиції Павла Петренка, для якого Арсеній Яценюк дістав фінансування у Ріната Ахметова.

У підсумку партія Клічук «Єдина Альтернатива» набрала найбільше голосів, за нею «Команда Міхайлішіна», і обидва виходять до другого туру виборів мера. Павлюк в рідному місті виявився поза грою. Вже зняв свого Мазурашу з підрахунку голосів і відправив на боротьбу за олімпійський коледж ім. Піддубного проти Міносвіти, в яку втрутився для підтримки іміджу “рішали”.

Трохи краще у Павлюка ситуація в Рівному. Там до другого туру вийшов Віктор Шакірзян від «Рівне разом», якого підтримують забудовник ЖК «Щасливий» Роман Курис і пов’язаний з ним останнім часом господар фірми «Агроцентр» Дмитро Соломчук нардеп (№32 списку) від «Слуги народу», вигнаний з лідерів обласної організації через сплачених йому насильником Романом Іванісовим грошей за висунення.

Соломчук пов’язаний з Іллею Павлюком через бізнес-партнерів з торгівлі запчастинами, а також якусь Галину Жирун, яка возила на Київ виручку від продажу “квитків в парламент”.

Соломчук таємно фінансував штаб міської команди партії Пальчевського. Ще одна ставка Павлюка, яка виявилася помилковою …

Нагадаємо, Павлюк фінансував кампанію партії “Перемога Пальчевського” в списку партії був його зять – Дмитро Радченко раніше він  висувався від «Слуги народу» по скандальному округу №51 в Донецькій області.  А також дівчина племінника Павлюка Юлія Гречок — помічник нардепа від «Слуги народу» Оксани Гринчук .adminUncategorized«Агроцентр»,«Єдина Альтернатива»,«Команда Міхайлішіна»,«Рідне місто»,Арсеній Яценюк,Валерій Чинуш,Василь Продан,Віктор Король,Віталій Михайлішин,Володимир Зеленський,Володимир Козак,Галина Жирун,Георгій Мазурашу,Дмитро Радченко,Дмитро Соломчук,Дмитро Фірташ,ЖК «Щасливий»,Ігор Лис,Ілля Павлюк,Максим Павлюк,Оксана Гринчук,Оксана Продан,Олена Лис,Павло Петренко,Перемога Пальчевського,Рінат Ахметов,Роман Іванісов,Роман Клічук,Роман Курис,Слуга народу,Юлія ГречокІлля Павлюк програв в Чернівцях Арсенію Яценюку. У Іллі Павлюка, який відповідав за фінанси і координацію роботи регіональних штабів Володимира Зеленського на президентських і парламентських виборах, цього разу суцільні невдачі. У рідних Чернівцях він ледве зміг проштовхнути до міськради з граничним рейтингом 5,2% партію «Рідне місто», яку змайстрував під секретаря міськради...| Київської області та України | Kiev Time