Ср. Тра 29th, 2024
Пальчевський та Слуги заплуталися у виборчих списках - кандидат Михайло Присяжнюк засвітився в обохПальчевський та Слуги заплуталися у виборчих списках - кандидат Михайло Присяжнюк засвітився в обох

Скандальний кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський (партія “Перемога Пальчевського”) та партія “Слуги Народу” Володимира Зеленського заплуталися в своїх списках.Читачі соціальних мереж викрили “обох” на синхронній роботі – в обох списках партій з’явився кандидат в депутати Михайло Присяжнюк. Про це на своїй сторінці facebook повідомив відомий громадський активіст  Олександр Івашков:

“Пальчевський зі СН настільки загралися, що вже заплуталися з кандидатами на вибори – кого від кого ставити. Так, Михайло Присяжнюк випадково потрапив ще і в списки в Київраду від СН, а не тільки від Пальчевського по області.”

В соцмережі з’явилася інформація, що це фейк, але Олександр Івашков дав посилання на списки кандидатів від партії “Слуга Народу”, які опублікував у себе Гео Лерос:

“Відкрию вам трохи списку кандидатів у столичні депутати від СН.
Зверніть увагу на такі дві деталі:
1. Як і раніше, щоб розмістити / ручних мажоритарних депутатів, кожному дали подати своїх кандидатів у такому порядку-1-й номер зі штабу, 2-й номер від мажоритарного і далі за цим принципом.
2. кандидатів від штабу – люди Ермака, Тищенко та їх друзі.”

Кандидат Михайло Присяжнюк засвітився у партії Слуга Народу
Кандидат Михайло Присяжнюк засвітився у партії Слуга Народу

Як відомо “KievTime“, Михайло Присяжнюк є кандидатом в депутати Київської облради від партії “Перемога Пальчевського”.

 Related Post