Скандальний кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський (партія “Перемога Пальчевського”) та партія “Слуги Народу” Володимира Зеленського заплуталися в своїх списках.Читачі соціальних мереж викрили “обох” на синхронній роботі – в обох списках партій з’явився кандидат в депутати Михайло Присяжнюк. Про це на своїй сторінці facebook повідомив відомий громадський активіст  Олександр Івашков:

“Пальчевський зі СН настільки загралися, що вже заплуталися з кандидатами на вибори – кого від кого ставити. Так, Михайло Присяжнюк випадково потрапив ще і в списки в Київраду від СН, а не тільки від Пальчевського по області.”

В соцмережі з’явилася інформація, що це фейк, але Олександр Івашков дав посилання на списки кандидатів від партії “Слуга Народу”, які опублікував у себе Гео Лерос:

“Відкрию вам трохи списку кандидатів у столичні депутати від СН.
Зверніть увагу на такі дві деталі:
1. Як і раніше, щоб розмістити / ручних мажоритарних депутатів, кожному дали подати своїх кандидатів у такому порядку-1-й номер зі штабу, 2-й номер від мажоритарного і далі за цим принципом.
2. кандидатів від штабу – люди Ермака, Тищенко та їх друзі.”

Кандидат Михайло Присяжнюк засвітився у партії Слуга Народу
Кандидат Михайло Присяжнюк засвітився у партії Слуга Народу

Як відомо “KievTime“, Михайло Присяжнюк є кандидатом в депутати Київської облради від партії “Перемога Пальчевського”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Palchevskyj-ta-Slugy-zaplutalysya-u-vyborchyh-spyskah-kandydat-Myhajlo-Prysyazhnyuk-zasvityvsya-v-oboh.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Palchevskyj-ta-Slugy-zaplutalysya-u-vyborchyh-spyskah-kandydat-Myhajlo-Prysyazhnyuk-zasvityvsya-v-oboh-150x150.jpgKievTime-HistoryВладаКиївКиївська областьПолітикаСуспільствоАндрій Єрмак,Андрій Пальчевський,вибори,Володимир Зеленський,Гео Лерос,Київрада,Микола Тищенко,Михайло Присяжнюк,Олександр Івашков,Перемога Пальчевського,Слуга народуСкандальний кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський (партія 'Перемога Пальчевського') та партія 'Слуги Народу' Володимира Зеленського заплуталися в своїх списках.Читачі соціальних мереж викрили 'обох' на синхронній роботі - в обох списках партій з'явився кандидат в депутати Михайло Присяжнюк. Про це на своїй сторінці facebook повідомив відомий громадський активіст  Олександр...| Київської області та України | Kiev Time