Щиро вітаю мешканців Тетієва з днем міста. Ваше місто славиться своїми аграрними підприємствами не лише на Київщині, а і у всій Україні, забезпечуючи розвиток нашої держави та економічне зростання. Переконаний, що ваша самовіддана щоденна праця, дорогі жителі Тетієва, високо цінується не лише нашими співвітчизниками, але і за кордоном.

Шановні земляки, бажаю вашому місту процвітання, економічного зростання та добробуту. Нехай кожен день приносить лише радість і позитивні новини. З Днем народження, Тетіїв !

З повагою Голова Київської обласної партійної організації Аграрної партії Олег Корбанhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oleg-Korban.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oleg-Korban-150x150.jpgadminUncategorizedКиївська областьПодіїСуспільствоТетіївАграрна Партія України,Олег КорбанЩиро вітаю мешканців Тетієва з днем міста. Ваше місто славиться своїми аграрними підприємствами не лише на Київщині, а і у всій Україні, забезпечуючи розвиток нашої держави та економічне зростання. Переконаний, що ваша самовіддана щоденна праця, дорогі жителі Тетієва, високо цінується не лише нашими співвітчизниками, але і за кордоном. Шановні земляки,...| Київської області та України | Kiev Time