Вкотре до вихованців спеціалізованого обласного будинку дитини, що у місті Боярка, завітали працівники ювенальної превенції Києво-Святошинського відділу поліції.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Київській області.

Малеча завжди чекає на своїх старших друзів-поліцейських і навіть їх упізнає, адже інспектори часті гості у цьому дитячому закладі. Правоохоронці навзаєм дарують цим діткам частинку щастя, свою турботу, любов та тепло.

Недавня зустріч відбулась напередодні Великодня. Тоді малеча хотіла понад усе покататись на автівці. Тож, дитячі мрії здійснюються!

Цього разу працівники поліції покатали малечу в салоні справжнього поліцейського автомобіля. Оченята світилися щастям і безмежною радістю. Це дійсно справжнє диво, як у кіно, сидіти за кермом службового авто з проблисковими маячками.

Позитивні відчуття і емоції переповнювали маленькі груди дітвори, а дорослі в черговий раз переконались, що тільки великою любов’ю і щоденною турботою можна зростити прекрасне майбутнє покоління.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/dity-3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/dity-3-707x400-150x150.jpgКиївTimeБояркаКиївська областьСуспільствоБоярка,дитячий будинок,діти,ПоліціяВкотре до вихованців спеціалізованого обласного будинку дитини, що у місті Боярка, завітали працівники ювенальної превенції Києво-Святошинського відділу поліції. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Київській області. Малеча завжди чекає на своїх старших друзів-поліцейських і навіть їх упізнає, адже інспектори часті гості у цьому дитячому закладі. Правоохоронці навзаєм дарують цим діткам частинку...| Київської області та України | Kiev Time