Розшукувану жінку прикордонники виявили під час оформлення пасажирів рейсу «Київ – Барселона»

У понеділок, 23 квітня, в аеропорту «Бориспіль» співробітники прикордонного відомств виявили розшукувану українку. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.

«Так, сьогодні вранці прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» в аеропорту «Бориспіль» під час оформлення пасажирів рейсу «Київ – Барселона» виявили та затримали нашу співвітчизницю, яка перебувала у розшуку за розбій», – йдеться в повідомленні.

Наразі порушницю Кримінального кодексу України передано представникам Національної поліції.

Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/300px-Emblem_of_the_State_Border_Guard_Service_of_Ukraine.svg_.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/300px-Emblem_of_the_State_Border_Guard_Service_of_Ukraine.svg_-150x150.pngKiev-TimeUncategorizedДержприкордонслужбаРозшукувану жінку прикордонники виявили під час оформлення пасажирів рейсу «Київ – Барселона» У понеділок, 23 квітня, в аеропорту «Бориспіль» співробітники прикордонного відомств виявили розшукувану українку. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України. «Так, сьогодні вранці прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» в аеропорту «Бориспіль» під час оформлення пасажирів рейсу «Київ – Барселона» виявили та затримали...| Київської області та України | Kiev Time