Пн. Тра 27th, 2024
Дробінов Вадим Павлович, голова правління ПАТ "Науково - технічний комплекс "Електронприлад", що є важливим секретним об’єктом, зі своїм співробітником відвідує росію.

З інсайдерського джерела  “kievtime” стало відомо, що Дробінов Вадим Павлович, голова правління ПАТ “Науково – технічний комплекс “Електронприлад”, що є важливим секретним об’єктом, зі своїм співробітником відвідує росію.

22.05.2017 року відбулася остання подорож, потягом Дробінов Вадим Павлович 1954 р.н. – голова правління ПАТ “Науково – технічний комплекс “Електронприлад” відвідав Москву, звідки повернувся  24.05.2017.

До ворога Дробінов їздив не самий. Разом з ним, країну-агресора відвідав і Михайленко Олександр Анатолiйович 1960 р.н. – також член правління ПАТ “Науково- технічний комплекс “Електронприлад”.

Ватників в країні вистачає, контрі не цураються їздити до путіна,  але ПАТ “Науково- технічний комплекс “Електронприлад” – це  завод, який виробляє прилади для військових літаків, так як: чорні ящики, бортове відео спостереження кабін, бортові блоки для аудіо-відео запису та текстових повідомлень, інше електронне обладнання військового характеру. “Електронприлад” – це режимний об’єкт, з доступом до державної таємниці.

 

 Related Post