Ср. Тра 22nd, 2024

У столиці стартує серія рейдів мобільної групи для виявлення неоформлених працівників

У столиці стартує серія рейдів мобільної групи для виявлення неоформлених працівників

Столичних підприємців перевірять, чи оформляють вони офіційно своїх співробітників. Так, у столиці стартує серія рейдів мобільної групи у складі представників Головного управління Держпраці у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду України у м.Києві, Головного управління державної фіскальної служби у м.Києві та департаменту соціальної політики КМДА. Мета таких рейдів – виявлення фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Перший такий рейд провели сьогодні у ТРЦ «Dream Town» на Оболоні. Спочатку співробітників всіх організацій, які орендують приміщення у торгівельно-розважальному центрі зібрали у великій залі, де розповіли про їхні права мати офіційну заробітну плату та заробляти на пенсію у майбутньму. Потім представники відповідних державних підприємств разом з журналістами пройшлися по магазинчиках у ТРЦ та опитали працівників, чи офіційно вони працюють.

На цьому рейд не закінчився – було також опитано працівників учбового центру «Логос» та кіосків поруч з метро «Мінська». Всі опитані зазначили, що працюють офіційно, але отримують лише мінімалку. А от чи насправді вони отримають мінімалку, чи лише «на папері», а бонуси у конвертах – невідомо. Але складно повірити в те, що працівники бутиків працюють у повний робочий день за мінімалку.

У столиці стартує серія рейдів мобільної групи для виявлення неоформлених працівників У столиці стартує серія рейдів мобільної групи для виявлення неоформлених працівників

Вечірній КиївRelated Post