У Сирецькому парку скоро завершиться велика реконструкція. Як повідомив голова Шевченківської РДА Олег Гаряга, у суботу відбулася нарада-огляд проведених робіт з реконструкції у Сирецькому парку. Голова району наголосив, що через 1,5 місяці у парку мають завершитися роботи із 1 черги реконструкції.

По закінченні у парку з’являться оздоровчі маршрути «Мала ведмедиця», «Велика ведмедиця», маршрут Лева, місця для роликів, спортивної ходьби, бігу, спринту, фітнесу, йоги та воркауту.

Також передбачено завершення облаштування доріжок, оновлення газонів із автоматичною системою поливу, облаштування додаткових клумб та зелених насаджень, вуличного освітлення, оновлення дитячих та спорт майданчиків, влаштування ще однієї вбиральні, зручна навігація.

“Оновлюється і вуличне освітлення на сучасне енергозберігаюче та тротуар по вул. Парковій-Сирецькій (Шамрила). Чекайте, вже скоро буде ще один оновлений сучасний парк”, – прокоментував Олег Гаряга.

У Сирецькому парку скоро з’являться місця бігу, фітнесу, йоги та воркауту У Сирецькому парку скоро з’являться місця бігу, фітнесу, йоги та воркауту У Сирецькому парку скоро з’являться місця бігу, фітнесу, йоги та воркауту У Сирецькому парку скоро з’являться місця бігу, фітнесу, йоги та воркауту У Сирецькому парку скоро з’являться місця бігу, фітнесу, йоги та воркауту У Сирецькому парку скоро з’являться місця бігу, фітнесу, йоги та воркауту

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Syretskomu-parku-skoro-z-yavlyatsya-mistsya-dlya-bigu-fitnesu-jogy-ta-vorkautu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Syretskomu-parku-skoro-z-yavlyatsya-mistsya-dlya-bigu-fitnesu-jogy-ta-vorkautu-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствореконструкція,Сирецький паркУ Сирецькому парку скоро завершиться велика реконструкція. Як повідомив голова Шевченківської РДА Олег Гаряга, у суботу відбулася нарада-огляд проведених робіт з реконструкції у Сирецькому парку. Голова району наголосив, що через 1,5 місяці у парку мають завершитися роботи із 1 черги реконструкції. По закінченні у парку з’являться оздоровчі маршрути «Мала ведмедиця»,...| Київської області та України | Kiev Time